دسته‌ها
لغت

معنی کلمه cellphone به فارسی

خواص دارویی و گیاهی

معنی کلمه cellphone به فارسی
معنی کلمه cellphone به فارسی

Copy Right By 2016 – 1395

دیکشنری آموزشی بیاموز، یک دیکشنری آنلاین و رایگان است که با هدف استفاده زبان
آموزان زبان های
انگلیسی، آلمانی و فرانسه طراحی شده. در طراحی این دیکشنری گذشته از استاندارد بودن محتوا، توجه
ویژه ای
به المان های آموزشی شده است.

دیکشنری
انگلیسی

دیکشنری
آلمانی

دیکشنری
فرانسه

دیکشنری
ترکی استانبولی

معنی کلمه cellphone به فارسی

خانه

وبسایت آموزشی

درباره ما

تماس با ما

آموزش
زبان ترکی

آموزش
زبان انگلیسی

آموزش
زبان فرانسه

آموزش
زبان آلمانی

دیکشنری
انگلیسی

دیکشنری
آلمانی

دیکشنری
فرانسه

دیکشنری
ترکی استانبولی

خانه

وبسایت آموزشی

درباره ما

تماس با ما

آموزش
زبان ترکی

آموزش
زبان انگلیسی

آموزش
زبان فرانسه

آموزش
زبان آلمانی

شما واژه‌ای در دفتر واژه ثبت نکرده‌اید.

ترتیب بر اساس:

برای رفع محدودیت کاربر ویژه شویدبا حذف کوکی‌، لیست لغات از بین خواهد رفت.

واژه: cell phone

سبحانه وتعالی را بخوانید.سبحانی را بخوانید.سبحه را بخوانید.

معنی کلمه cellphone به فارسی

این ویژگی تنها برای کاربران ویژه فعال است.

متأسفانه سرور با خطا مواجه شد. مشکل را بررسی می‌کنیم و به زودی حل خواهیم کرد.


تلفن همراه

این وبسایت جهت ارائه تجربه بهتر و بارگذاری سریعتر از کوکی استفاده می‌کند. (بیشتر بخوانید)

در این قسمت می توانید ریشه کلمه cell phone، معنی کلمه cell phone به انگلیسی، تعریف کلمه cell phone به انگلیسی، مترادف cell phone و متضاد cell phone، و همچنین مشابه انگلیسی کلمه cell phone و معنی نزدیک و معنی دور cell phone را در دیکشنری آنلاین و رایگان EnglishVocabulary.ir مشاهده نمائید.
معنی کلمه cellphone به فارسی

حفظ لغت cell phone به تنهایی، تأثیر مثبتی کمی در مهارت مکالمه و یادگیری زبان انگلیسی دارد. همانطور که می‌دانید هر لغت در زبان انگلیسی، معانی مختلف و گاهی هم، متناقض دارد. حتی حفظ معانی مختلف یک لغت نمی‌تواند در زبان‌آموز مهارت ترجمه و مکالمه را پرورش دهد. بعنوان مثال معنی و ترجمه cell phone به فارسی .

همچنین افراد اقدام به ساخت لیست واژگان زبان انگلیسی می کنند، بعنوان مثال لیست واژگان آزمون تافل، لیست واژگان آزمون جی آر ای، لیست واژگان آزمون SAT و یا لیست واژگان عمومی زبان انگلیسی. در قدمهای ابتدایی یادگیری زبان انگلیسی ممکن است مفید باشد ولی همواره برای کسی که کسب نمره بالای آزمونی هدفش است و یا بطور تخصصی خواستار یادگیری زبان انگلیسی می باشد، توصیه شده است که کلمات را به تنهایی حفظ نکنند و بیشتر در کاربرد کلمات در جملات تمرکز کنند.

برای آنکه زبان‌آموز بتواند از لغاتی که یاد گرفته‌است، به نحو احسن استفاده کند، باید لغت cell phone را در جملات مختلف یاد بگیرد و از این طریق، معانی مختلف لغت cell phone با توجه به کاربردهایش به خاطر سپرده می‌شود. لذا شما می توانید بیش از ده ها جمله انگلیسی با cell phone را مشاهده نمائید.

دراین قسمت می توانید براحتی اقدام به چک کردن معنی انگلیسی به انگلیسی کلمه cell phone، مشاهده جمله با cell phone، انواع اصطلاح با cell phone، ضرب المثل با cell phone، ریشه کلمه cell phone و تاریخچه پیدایش کلمه cell phone را در دیکشنری های آنلاین انگلیسی به انگلیسی معتبر برای کلمه cell phone مشاهده نمائید:

در این قسمت می توانید ریشه کلمه cellphone، معنی کلمه cellphone به انگلیسی، تعریف کلمه cellphone به انگلیسی، مترادف cellphone و متضاد cellphone، و همچنین مشابه انگلیسی کلمه cellphone و معنی نزدیک و معنی دور cellphone را در دیکشنری آنلاین و رایگان EnglishVocabulary.ir مشاهده نمائید.

معنی کلمه cellphone به فارسی

حفظ لغت cellphone به تنهایی، تأثیر مثبتی کمی در مهارت مکالمه و یادگیری زبان انگلیسی دارد. همانطور که می‌دانید هر لغت در زبان انگلیسی، معانی مختلف و گاهی هم، متناقض دارد. حتی حفظ معانی مختلف یک لغت نمی‌تواند در زبان‌آموز مهارت ترجمه و مکالمه را پرورش دهد. بعنوان مثال معنی و ترجمه cellphone به فارسی .

همچنین افراد اقدام به ساخت لیست واژگان زبان انگلیسی می کنند، بعنوان مثال لیست واژگان آزمون تافل، لیست واژگان آزمون جی آر ای، لیست واژگان آزمون SAT و یا لیست واژگان عمومی زبان انگلیسی. در قدمهای ابتدایی یادگیری زبان انگلیسی ممکن است مفید باشد ولی همواره برای کسی که کسب نمره بالای آزمونی هدفش است و یا بطور تخصصی خواستار یادگیری زبان انگلیسی می باشد، توصیه شده است که کلمات را به تنهایی حفظ نکنند و بیشتر در کاربرد کلمات در جملات تمرکز کنند.

برای آنکه زبان‌آموز بتواند از لغاتی که یاد گرفته‌است، به نحو احسن استفاده کند، باید لغت cellphone را در جملات مختلف یاد بگیرد و از این طریق، معانی مختلف لغت cellphone با توجه به کاربردهایش به خاطر سپرده می‌شود. لذا شما می توانید بیش از ده ها جمله انگلیسی با cellphone را مشاهده نمائید.

دراین قسمت می توانید براحتی اقدام به چک کردن معنی انگلیسی به انگلیسی کلمه cellphone، مشاهده جمله با cellphone، انواع اصطلاح با cellphone، ضرب المثل با cellphone، ریشه کلمه cellphone و تاریخچه پیدایش کلمه cellphone را در دیکشنری های آنلاین انگلیسی به انگلیسی معتبر برای کلمه cellphone مشاهده نمائید:

اگر معنای دیگر از این کلمه می‌دانید، در لیست زیر وارد کنید:

دیکشنری تخصصی ترجمیک، به کمک مترجمان متخصص ترجمیک تکمیل و اصلاح می‌شود. به همین دلیل شما می‌توانید به روز ترین کلمات مد نظر خود را از این طریق دریافت نمایید
و معنی آن را در مقالات و کتاب‌های خود به خوبی به کار برید. یک دیکشنری تخصصی انگلیسی به فارسی برای استفاده شما آماده است!

دیکشنری یکی از اصلی‌ترین نیازهای مترجمان و کسانی است که با زبان خارجی و متون خارجی سر و کار دارند. دیکشنری عمومی ترجمیک
با استفاده از منابع معتبر آنلاین و مکتوب تهیه شده و برای استفاده در اختیار عموم علاقه مندان قرار گرفته است. لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را با
ما در میان بگذارید: تماس با ما.

موسسه فرهنگی هنری آوای هوشمند سخن (ترجمیک) با مجوز شماره 98/1/27515 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می‌نماید.

ترجمیک، جامع‌ترین پلتفرم ارائه خدمات ترجمه و سایر خدمات زبانی در ایران است.
ترجمیک مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف می‌باشد.
مترجمان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند. ما در ترجمیک، خدمات ترجمه تخصصی
متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب،
ترجمه همزمان و ترجمه رسمی مدارک ارائه می‌کنیم.

ترجمیک آماده است تا با افراد، موسسات، سازمان‌ها، ادارات، انتشارات و شرکت‌های تجاری و بازرگانی همکاری کند. شما می‌توانید با خیالی آسوده پروژه‌های خود را به ما بسپارید.

a telephone that does not have wires and works by radio, that you can carry with you and use anywhere

تلفن همراه، موبایل

I talked to her on my cell phone. 

من با موبایل با او حرف زدم.

cell phone users 

معنی کلمه cellphone به فارسی

استفاده کنندگان تلفن همراه

cellphone

 American English for mobile phone

cellphone

cell‧phone S2 W3 BrE AmE, ˈcell phone /ˈselfəʊn $ -foʊn/ noun [countable] especially American English

a cellular telephone SYN mobile phone British English

cell phone

 

ˈcell phone f31 [cell phone]   [ˈselfəʊn]    [ˈselfoʊn]  (also ˌcellular ˈphone, informal cell) (especially NAmE) (BrE usually ˌmobile ˈphone, mo·bile) noun
a telephone that does not have wires and works by radio, that you can carry with you and use anywhere• cell phone users • I talked to her on my cell phone. • The use of cellular phones is not permitted on most aircraft. See also: cell ▪ cellular phone ▪ mobile ▪ mobile phone  Collocations:PhonesMaking and receiving phone calls
the phone/telephone rings answer/pick up/hang up the phone/telephonelift/pick up/hold/replace the receiverdial a (phone/extension/wrong) number/an area codecall sb/talk (to sb)/speak (to sb) on the phone/telephone; from home/work/the officemake/get/receive a phone calltake the phone off the hook (= remove the receiver so that the phone does not ring)
the line is (BrE) engaged/ (especially NAmE) busy
the phones have been (NAmE) ringing off the hook (= ringing frequently)put sb through/get through to the person you want to speak toput sb on hold (= so that they must wait for the person they want to speak to)call from/use a landlineMobile/cell phonesbe/talk on a (both BrE) mobile phone/mobile/(especially NAmE) cell phone/(informal, especially NAmE) celluse/answer/call (sb on)/get a message on your mobile phone/mobile/cell phone/cellswitch/turn on/off your mobile phone/mobile/cell phone/cellcharge/recharge your mobile phone/mobile/cell phone/cell
a mobile/cell phone is on/is off/rings/goes off
(BrE) top up your mobile (phone)send/receive a text (message)/an SMS (message)/a fax

insert/remove/change a SIM card

cellphone

cellphone /ˈsel.fəʊn/ US /-foʊn/
noun [C] (ALSO cellular phone)
a mobile (phone)

 

mobile (phone)

mobile (phone) MAINLY UK noun [C] (US USUALLY cellphone)
a telephone which is connected to the telephone system by radio, rather than by a wire, and can therefore be used anywhere where its signals can be received.

cellphone

[se̱lfoʊn]
 cellphones also cell-phone
 N-COUNT
 A cellphone is the same as a cellular phone. [INFORMAL]
 Syn:
 cellular phone, mobile phone

I’ve been looking for a great IELTS tutor. I had an academic band 6 and I needed to…

LingoTies has great teachers. The website is great and you can find many resources to…

شرکت در کلاس های مجازی سایت لنگویج تایز باعث شده در همه ی مهارت های انگلیسی خصوصاً صحبت کردن…

سایتتون واقعا عالیه، من هم از مطالب آموزشیش استفاده میکنم و هم از کلاسهای مجازیش. اساتید مجرب و…

نرم افزار چت روم وب سایت برای استفاده ی کلیه ی بازدید کنندگان تهیه شده است. اعضای لینگوتایز می توانند پس از ورود به سایت از چت روم عمومی و یا شخصی، برای گفتگو با دیگر زبان آموزان و مدرسین زبان استفاده کنند.

تمامی محتوای این سایت توسط تیم لینگوتایز تهیه شده و در اختیار شما قرار گرفته است. لطفاً در صورتی که قصد هر گونه کپی و یا استفاده از مطالب این وب سایت را دارید، این کار را با ذکر منبع و لینک صفحه مربوطه انجام دهید.

 

فرم تماس

کلیه حقوق متعلق به وب سایت لینگوتایز می باشد.

معنی کلمه cellphone به فارسی
معنی کلمه cellphone به فارسی
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *